Вічний біль, Афганістан...

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у 2019 році у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 11 по 15 лютого проведено ряд заходів, які сприяють вихованню дітей та молоді на засадах історичної правди про Афганську війну 1979 - 1989 років, виховують патріотизм, повагу до культурних цінностей українського народу, його історико-культурного надбання і традицій.

• 11 лютого відбулася загальношкільна лінійка "Час досі не загоїв рани, а 30 літ пройшло..."
  • 12 лютого - "Вічний біль, Афганістан..." - єдиний урок;

• Презентація "Бої скінчилися, а історія вічна", яку підготували учасники шкільного Парламенту, сприяла збереженню історичної пам'яті, формуванню ціннісних орієнтирів і почуття патріотизму.
  • 15 лютого в актовій залі школи учні переглянули фільм "Війна в Афганістані".

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (15.02.2019)
Переглядів: 429 | Рейтинг: 5.0/1