ЗАСІДАННЯ МЕТОДОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОГО ТА ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ

Згідно плану роботи методичного об′єднання спортивно-оздоровчого та художньо-естетичного циклу в школі був проведений урок з трудового навчання (обслуговуючі види праці ) в 5-ому класі. Тема уроку «Виготовлення одягу для ляльки». На уроці використані мультимедійні засоби та виставка ляльок. Також прослідковувались міжпредметні зв′язки з історією України, українознавством та християнською етикою. На уроці панувала особлива атмосфера. Вибір методичних прийомів зацікавило дівчат,що сприяло реалізації мети уроку. Оскільки творчість – це діяльність, результатом якої є щось якісно-нове, неповторне, оригінальне і навіть суспільно-унікальне, то питання , яке турбувало вчительку О. Л. Іфтодій – як сформувати здібність до творчої роботи і як підтримувати світоч творчості, щоб він якомога довше не згасав і давав плоди – вирішено досить продуктивно.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (04.03.2014)
Переглядів: 1006 | Рейтинг: 5.0/1