Випускний у 4-Б класі

Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю.

7 червня для школярів 4 -Б класу було особливе. Всі вони прощалися з початковою школою. Діти згадали всі шкільні роки: як навчалися читати, писати, здобувати перші знання, як вчилися дружити, жити єдиною сім'єю - дружнім класом. Перша вчителька М.М Кілару підвела підсумок досягнень та здобутків учнів. Діти подякували всім вчителям, які їх навчали і пообіцяли бути старанними учнями старшої школи. Під час свята діти гарно декламували вірші, інсценували смішинки, співали пісні.
Прощавай, рідна початкова школо! Здрастуй, новий світ школи старшої!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (11.06.2019)
Переглядів: 513 | Рейтинг: 0.0/0