Випускний вечір

25 червня 2021року в нашій школі відбувся випускний вечір. Цьогоріч у нас було 36 випускників.

Свято випускників — це ще й своєрідний парад модного одягу, взуття та зачісок. Дівчата обрали для себе вишукані вечірні сукні, хлопці переважно були вдягнені у класичні костюми.

Випускний відкрили ведучі, які запросили на свято випускників. Після виконання гімну директор школи Сарафінчан Філіча Вікторівна щиро вітала випускників із закінченням школи, зичила їм удачі у всьому, щоб збувалися мрії, надії і сподівання. Опісля відбулася церемонія вручення основних документів про закінчення школи — атестатів та дві срібні медалі. Учні отримали Похвальні грамоти за особливі успіхи у вивченні окремих предметів та Дипломи за перемоги у творчих конкурсах. Директор школи оголосила подяки батькам за гарне виховання дітей.

А на світанку  випускники за традицією зустріли перші  промені сонця, які освітили їх самостійні кроки у доросле життя.

27 червня  випускники Молодійської ЗОШ І-ІІІступенів були на Богослужіні у церкві Воздвиження Чесного Хреста. У храмі учні мали можливість осмислити всі життєві цінності. А після служби Божої отець Ілля всіх благословив у щасливу дорогу, в доросле майбутнє.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.07.2021)
Переглядів: 341 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
1 Winter
0
Молодці! Чудове відео про випускний! Нехай легкою та щасливою буде життєва стежина всіх випускників!