Випускний вечір 9-их класів

Залишилась позаду державна підсумкова атестація  і учнів 9-их класів зібрало урочисте свято.

Директор школи Сарафінчан Філіча Вікторівна привітала дев’ятикласників з отриманням першого у їх житті документа – свідоцтва про базову загальну середню освіту, вручила нагороди переможцям різноманітних конкурсів та побажала подальших успіхів у навчанні.

Учні 9-их класів звітували перед присутніми про своє життя у школі: читали вірші, співали пісні.

Глядачі були у захваті від гумористичних наказів, що створили дев’ятикласники. Їх привітали класні керівники та перші вчителі. Свято залишило гарні, незабутні враження в учнів, вчителів та батьків.

І  ось саме такими ми вас і запам’ятаємо: енергійними, веселими, розумними, жвавими, працьовитими і гарними.  Не зупиняйтеся на досягнутому! Будуйте своє щастя самі! Сміливо крокуйте до здійснення мрій!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (19.06.2015)
Переглядів: 788 | Рейтинг: 5.0/1