Всесвітній день поезії

Поезія – це завжди неповторність,
                                             Якийсь безсмертний дотик до душі
                                                                        Ліна КОСТЕНКО

Всесвітній день поезії, виведений в окреме свято, дозволяє замислитися і знайти відповіді на важливі вічні питання. Поезія лікує, єднає, надихає, розчулює, вабить усіма фарбами своєї палітри. Вона не вимагає від нас багато уваги й часу ,але якщо ми все ж знайдемо для неї трохи місця у своєму житті , вона  неодмінно віддячить. Сьогодні учні 7-их класів та 8- В класу разом з вчителем зарубіжної літератури Ганзій А.  Д. знайшли час на читання поезії Р. Бернса «Моє серце в верховині…»  та Г. Аполлінера «Міст Мірабо».  Поезія допомагає нам жити разом. Вона необхідна для встановлення діалогу між культурами та для гармонійної взаємодії між різними суспільствами.   Кажуть, що поезія — це голос істини, голос правди, а поет -  це Божий посланець. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об’єднати людство.

Вихованці Ольги Георгіївни Шатько доєдналися до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії. 2024» Тема тижня – ДІМ. Поняття “дім” для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (21.03.2024)
Переглядів: 48 | Рейтинг: 5.0/2