Всесвітній день вчителя

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента № 513/94 від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »

Є професія у світі –
Серце віддавати дітям!
Серце вчителя безкрає,
Як би він його не краяв.

Тому гідний вчитель шани.
Так, любові і пошани
За роботу непросту
І за те, що я росту!

Хай же вистачить терпіння
Передати нам уміння.
А за працю вашу діти
Щиро вам дарують квіти!

Привітав вчителів з професійним святом, голова Чагорської об’єднаної територіальної громади Коблюк Г. С., головний спеціаліст відділу освіти Семенюк О. В., юрист Чагорської ОТГ Гросу В.В., та староста Старостинського округу с. Молодії Фіалковський Л. Г.

За вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління  було нагороджено Почесними грамотами вчителів школи.

На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 5-10-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що одинадцятикласники говорили на педагогічній раді після уроків.
     Директор школи Ячнюк Єлизавєта (учениця 11-Б класу) та її заступники Бойчук Вадим (учень  11-А класу), Шатько Дмитро (учениця 11-Б класу) розпочали обговорення подій. Учні ділилися враженнями, запитували один одного, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони ніби справжні вчителі радилися і робили висновки.

Учні школи оригінально та щиро привітали рідних вчителів.

Шкільний парламент організував та провів веселі, розважальні перерви для учнів 2-4 класів.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (02.10.2021)
Переглядів: 306 | Рейтинг: 0.0/0