Всесвітньому Дню вишиванки – 15 років!

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу.

Цьогоріч цьому прекрасному святу – вже 15 років і воно набуло міжнародних масштабів, а український традиційний одяг одягають усе більше людей не лише в нашій країні, а й далеко за її межами!

Метою Дня вишиванки є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій. Цього дня прийнято вдягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустрічі із друзями, онлайн і офлайн – загалом куди завгодно.

Неймовірно талановита вчителька Молодійської школи Ольга Радова створює чудові ляльки. Захоплювалась її ляльками-панночками, виконаними в'язанням гачком. А ці мотанки у вишиванках - просто чудові!
   А ще Ольга - вчитель року з основ здоров'я! (Як приємно !!!!)

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (20.05.2021)
Переглядів: 308 | Рейтинг: 0.0/0