Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2019

Сучасна система освіти переживає етап реформування та повного перезавантаження. Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

Шкільні бібліотеки, як обов’язковий структурний підрозділ НУШ, є важливим складником сучасного освітнього середовища, що функціонують задля сприяння реалізації основних пріоритетів, зокрема, створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж всього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

Читачі шкільної бібліотеки Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів також взяли участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек -2019, який проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Слід зазначити активну участь бібліотеки у проведенні заходів. Особлива увага в ході проведення місячника приділялася наочній інформації, що спонукає школярів звертатись до книги та пробуджує інтерес до читання, популяризації літератури та інтернет-сервісів, поповненню бібліотечного фонду документами з різних галузей знань, зорієнтованих на формування в учнів практичних навичок щодо популяризації державної мови, сучасної української літератури та вшануванню пам’яті всесвітньо відомих письменників, поетів.

Протягом місяця бібліотекарем Іфтодій О. Л. було проведено ряд заходів, а саме:

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.11.2019)
Переглядів: 643 | Рейтинг: 0.0/0