Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Кожен українець живе по - своєму, у кожного свої моральні цінності, але всі вони є носіями української мови.

9 листопада школярі та студенти всієї України вправляються у правописі рідної мови,тому що це День української писемності й мови. Це свято почали відзначати з 1997 року до тисячоліття писемності, бо найбільшим винаходом людства було письмо.

Щорічно українська молодь перевіряє свої знання мови в написанні диктанту.

У нашій школі також сумлінно вивчають українську мову, ставляться до неї , як до рідної матері, бо вона є коренем українського народу. Кожного року учні школи пишуть радіодиктанти , перевіряючи свої знання в правописі, тренуючи свою пам’ять, проявляючи тим свою любов та шану до рідного слова. Ось і цьогоріч ми дружно написали 19 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

О слово рідне! Мудре і прадавнє,

Ти виросло з могутньої землі,

Тебе Валуєви жорстоко розпинали,

А ти возносилось і не корилось їм.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (09.11.2019)
Переглядів: 624 | Рейтинг: 0.0/0