ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

9 БЕРЕЗНЯ - ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У цьому році минає 207 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Т.Шевченка – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому. Саме так дівчатка 7-Б класу поринули в світ поезії "Тополя", де зуміли перенести щире почуття, через любляче серце, що страждає у поневіряннях.

Робота майстрині нашої школи, вчителя світової літератури Радова Ольги Іллівни

9 березня ми святкуємо День народження Батька української мови, Генія слова, пензля та пера, мислителя та пророка Тараса Шевченка!Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Це людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Він увібрав у себе душу народу і жив любов’ю до УкраЇни.
До цього дня  діти підготували малюнки до творів письменника

"Шевченкове слово в дитячих малюнках" .
З Днем народження, великий Поете України!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (09.03.2021)
Переглядів: 355 | Рейтинг: 5.0/2