«Всі ми різні, але рівні…»

До Міжнародного  дня Толерантності, восьмикласники з класними керівниками Мага О.В. та Скаловаською С.С.,  провели виховний захід  «Всі ми різні, але рівні…»

Мета заходу - провести інформаційну та просвітницьку роботу що ми всі різні і потрібно приймати іншу людину такою, якою вона є; навчитись ставитися до людей з особливими потребами не як до нещасних отримувачів гуманітарної допомоги, а як до повноцінних членів суспільства; донести  до свідомості учнів, що кожен з них — особистість, єдина і неповторна, але у колективі всі повинні бути рівними; виховувати соціально - компетентну, толерантну особистість.

Були представлені соціальні ролики:  «Я самий щасливий», «Люди з обмеженими можливостями», презентацію «Історії людей з обмеженими можливостям».

Часто такі особливі люди володіють талантами в різних сферах мистецтва і техніки. А досягнення спортсменів з фізичними вадами часом перевершують результати здорових людей. Історія пам'ятає багато прикладів життя відомих людей з обмеженими можливостями та ті висоти, які вони зуміли досягти.

Якість будь-якого суспільства залежить від здатності людей співіснувати одне з одним, від того, чи сприймають вони одне одного, чи поважають і підтримують, чи навчаються одне від одного, чи об'єднують свої зусилля в ім'я загального добра, для постійного поліпшення свого матеріального й духовного життя. В умовах соціальної розмаїтості дуже важливо встановити культуру миру, що неможливо без дієвого виховання, заснованого на принципах толерантності.

Ну то що, однакові ви чи різні? Деякі бажання та захоплення у вас збігаються, але все ж таки ви різні. Кожна людина відрізняється від іншої своїм характером, звичками, мріями і бажаннями, навіть зовнішнім виглядом, але нас об’єднують любов, взаємоповага та взаємопідтримка.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (21.11.2018)
Переглядів: 543 | Рейтинг: 5.0/1