Наша школа
Вхід

Сайт працює
Міні-чат
ПОШУК
Головна » Статті » Новини нашої школи

З любов'ю в серці

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час дарують захисникам Вітчизни учні нашої школи. Діти пишуть листи, малюють малюнки, власноруч виготовляють обереги, які надсилають адресатам – пораненим бійцям АТО, що знаходяться на лікуванні та на передовій.

Так школярі 9 – А класу  разом з класним керівником Радовою О.І., гуртківцями «Вишиванки» та «Юний художник» під керівництвом Простебі Л.А. виготовили листівки -«валентинки», які розпродали на шкільному ярмарку. Виручені кошти були направлені на поповнення телефонних рахунків  молодійським воїнам, які захищають нашу державу. Адже родині так важливо почути рідний голос: «Мамо, я живий!» Таким  чином, долучились до спільної справи – захисту України.

Будьте небайдужими до долі нашої Батьківщини!

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для усіх українців час та молімося за долю України.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (13.02.2015)
Переглядів: 259 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar