Загальношкільні батьківські збори

25 травня у Молодійській школі відбулись загальношкільні батьківські збори та звіт дирекції за 2017/2018 навчальний рік.

Відповідно до порядку денного батьки та педагоги заслухали доповідь директора школи Ф.В.Сарафінчан про організацію навчально-виховного процесу в школі протягом 2017/2018н.р. та співдоповідь заступника директора з навчально-виховної роботи Круліковської О.В.

Заступник директора школи з виховної роботи Мандрек О.Г. розповіла про виховну роботу в школі. Під час батьківських зборів створено комітет, обрано голову батьківських зборів Петкович А.П.

Педагогічний та батьківський колектив прийняли спільне рішення про необхідність тісної співпраці за формулою «Школа, родина, дитина – успіх!».

Роботу адміністрації школи та педагогічного колективу оцінено на зразково.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.05.2018)
Переглядів: 425 | Рейтинг: 0.0/0