Життя дано для добрих справ

День спонтанного прояву доброти

700

«Життя дано для добрих справ» – говорить народна мудрість. А для того, щоб люди не забували про  таку рису, як доброта – 17 лютого відзначають Всесвітній день спонтанного прояву доброти. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти стосовно всіх оточуючих. Доброта – це якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Але сьогодні можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай. Навіть просто добра усмішка незнайомої людини – вже здатна творити чудеса. Люди, які роблять добрі справи, краще почуваються фізично, відчувають своє життя більш гармонійними.
    Практичним психологом Суслик М.В. та соціальним педагогом Куцак Т.Л. були проведенні цікаві заходи. А саме:
-Ознайомили учнів із визначеннями «Що таке доброта?»
-створювали КВІТКУ ДОБРА, на пелюстках якої записували, що для них означає добро,
- гра в «Деформовані прислів’я про добро»,
- розмальовка «Добрі справи»;
- фізкультхвилинка «Котики!»
- по завершенню учні переглянули мультфільми про добро,  а також взяли участь у релаксаційній хвилинці від психологічної служби.
Щиро віримо та сподіваємось, що спонтанні прояви доброти стануть                Вашою щоденною звичкою, а це обов`язково допоможе зробити світ добрим, світлим, приємним!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (17.02.2023)
Переглядів: 129 | Рейтинг: 0.0/0