Знов лунає дзвоник в Молодії!

Ось уже й сплив весняною водою місяць Травень. Школярі з нетерпінням чекають канікул, а випускники, входячи в клас, почувають легке хвилювання, адже незабаром вони полетять у вирій: у вирій дорослого життя.

Як завжди, урочиста лінійка Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічає своїх випускників схвильовано і піднесено. Адміністрація школи та присутні гості щиро вітають школярів із успішним завершенням навчального року. Бажають їм гарного відпочинку та нових сил.

Педколектив школи, учні та батьки завжди раді бачити у себе в школі гостей. Сьогодні до нас завітала методист управління освіти Глибоцької РДА Петрик Лариса Василівна.

Одинадцятикласники, виступаючи на лінійці востаннє, відчували трепет та особливе хвилювання. Адже до школи вони зможуть завітати лише в гості.

Для першачків цей Останній дзвоник теж особливий, бо для них він - перший.

Батьки випускників школи висловлювали слова подяки вчителям за навчання та виховання їхніх дітей.

Гучними оплесками проводжали випускників учні школи на останній урок.

Хай щастить Вам!

У добру путь!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (30.05.2014)
Переглядів: 648 | Рейтинг: 5.0/3