Зустріч з доброю книгою

« Душі аптека – бібліотека » - настанова видатного педагога В.О. Сухомлинського про те, що «читання, як джерело духовного збагачення, не зводиться до уміння читати, з цього вміння воно тільки починається…». 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визначення історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Всеукраїнський день бібліотек – це свято для дітей, в якому вони є і глядачами, і учасниками. Його головною метою є: зробити так, щоб діти поспішали на зустріч з доброю книгою не лише під час, а й протягом усього життя. Тут книги розумні спокійно живуть У тихій величній світлиці, А двері широкі відкриті ведуть До знань золотої скарбниці.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.10.2014)
Переглядів: 584 | Рейтинг: 5.0/1