Зустріч з інспектором

Зустріч з інспектором ювенальної превенції

Сьогодні актуальною проблемою є зростання правопорушень серед молоді. З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень  у нашій школі інспектор ювенальної превенції С.В.Мурару спільно з соціальним педагогом Т.Л. Куцак провели профілактичні бесіди з учнями 9-11 класів.
           Основним завданням зустрічі була розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням неповнолітніх стосовно однолітків.
             Інспектор поліції також розповів  про відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми. Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.
          «Відповідальність за скоєння правопорушень настає після досягнення особою 14-річного віку. Проте не варто забувати, що до досягнення повноліття особою, яка скоїла злочин, відповідальність нестимуть батьки порушника»,  — говорить інспектор поліції.
            Обговорив з дітьми правила поведінки у навчальному закладі , наслідки пропусків занять та толерантне ставлення до вчителів та оточуючих.
            Сподіваємося, що вислухавши Сергія Васильовича, неповнолітні хлопці та дівчата задумаються над наслідками, які можуть виникнути при  порушенні закону .

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (19.11.2021)
Переглядів: 317 | Рейтинг: 0.0/0