Зустріч з інспектором Ювенальної превенції

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності з метою збереження життя і здоров'я дітей, запобігати злочинностям і правопорушень в Молодійській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч учнівської молоді з старшим інспекторам Ювенальної превенції Глибоцького ЦП Сторожинецького УП ГУНП в Чернівецькій області, Урсу Валентином Мірчовичем.

Старшокласники отримали відповіді на запитання, що їх цікавили на правову тематику.

Валентин Мірчович провів профілактичну роботу з учнями 10-11 класів що до вступу до Львівського Державного Університету внутрішніх справ та Національної Академії внутрішніх справ.

Зустріч була цікавою, змістовною, корисною.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні Урсу Валентину Мірчовичу за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.11.2019)
Переглядів: 583 | Рейтинг: 0.0/0