«Зустріч з крилатою юністю»

Сьогодні свято в кожного із нас,

На серці радісно й приємно.

Широкі двері школа відчинила,

Запрошує усіх гостинно!

Традиційне свято в Молодійській ЗОШ  І – ІІІ ступенів

«Зустріч з крилатою юністю» - зустріч з випускниками відбулося 01.02.2014 р.

Свято об’єднало присутніх в шкільну родину, за допомогою «машини часу» всі побували в країні дитинства та юності.

45- річних ювілярів представляв випускник  Заплачинський Степан. Привітав усіх присутніх , подякував за влаштоване свято, повернення в дитинство, юність. Побажав випускникам  відповідально поставитися до обрання майбутньої професії.

А випускники 1974- го року згадали весь учнівський  пісенний репертуар  своїх шкільних років.

Присутніх приємно вразила випускниця 1984 року Мунтян Оксана Георгіївна, яка згадала та прочитала напам’ять  вірш шкільної програми «Мцирі» - М.Ю. Лермонтова.

Випускники 1989 року відвідали  першу вчительку Попову Людмилу Іванівну  та свого  класного керівника Стримбу Миколу Михайловича вдома, які не очікували їхнього візиту і були  приємно вражені.

Бурхливими оплесками зустріли ветерана праці, вчителя історії  Коломієць Галину Михайлівну. Хвилюючими були її  спогади,пригадались цікаві факти шкільного життя випускників 1994 року.

Випускники 1999 року склали успішно екзамен «Впізнай свого однокласника», який проводився заплющеними очима.

А випускників 2013 року чекала приємна несподіванка. Їм було запропоновано виконати  танець – флешмоб, який вони танцювали  на своєму випускному вечорі. Із завданням справились на відмінно, хоча дівчата танцювали босоніж.

Господарями та організаторами свята були учні 11 класів з класними керівниками Горобець О.К. та  Факас В.В. А також у організації свята взяли  учні 5 – 10 класів. Учні 9-их класів святково оформили школу та актову залу.

Роки промчать, та ніхто незабуде

Школу, де вчилися  й виросли ми!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (05.02.2014)
Переглядів: 671 | Рейтинг: 5.0/1