Звіт директора школи перед громадськістю

ЗВІТ  ДИРЕКТОРА  ШКОЛИ  ПЕРЕД  ГРОМАДСЬКІСТЮ

22 травня в приміщенні актової зали  Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся звіт директора школи на  загальношкільних  батьківських зборах  перед педагогічним колективом та громадськістю села з порядком денним:

1. Звіт директора школи Сарафінчан Ф.В. «Про підсумки та основні напрямки діяльності школи за 2013/2014 навчальний рік».

2. Презентація заступника директора з НВР Круліковської О.В. « Про результати моніторингу навчальної діяльності учнів школи за звітний період».

3. Презентація заступника директора з ВР Мандрек О.Г. « Про підсумки виховної роботи школи за 2013/2014 навчальний рік, оздоровлення».

Активно обговорювалося питання оздоровлення школярів у 2014 році. Вже вкотре робота директора школи та педагогічного колективу отримала високу оцінку таємним  голосуванням.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (28.05.2014)
Переглядів: 1252 | Рейтинг: 5.0/1