Звіт про проведення тижня соціально-психологічного супроводу в Молодійському ліцеї

У ліцеї відбувся захоплюючий та продуктивний Тиждень соціально-психологічного супроводу, спрямований на підвищення свідомості та розвиток емоційного та соціального благополуччя учнів. Протягом цього тижня було проведено різноманітні заходи та активності, спрямовані на покращення психічного здоров'я та самопізнання.
   Тиждень розпочався заходом, під час якого учні та вчителі ознайомилися з цікавими фактами про психологію, що допомогли розширити їхні знання та зрозуміння важливості психічного здоров'я.
   Було створено інформаційний куточок, де учні та вчителі могли знайти корисні матеріали та поради щодо підтримки емоційного та психічного здоров'я. Крім того, був розроблений «Календар турботи про себе»  для батьків, який містив корисні поради та завдання для саморозвитку.
   Протягом тижня були проведені цікаві та корисні заходи:
учні брали участь у вправі "Незакінчене речення" та в  психологічній грі "Дерево мрій". Також була проведена вправа "Заряд позитиву".
   Акція «Паркан думок» на тему "Я хочу, щоб у нашій школі...", а також інформаційний марафон "Хто такий психолог?".
   Учні 8-В взяли участь у квесті "Цікава психологія". Також у 4-А класі провели вправу "Чарівний мішечок емоцій".
Тиждень завершився відеопрезентацією "Добро починається з тебе» та  підведенням підсумків тижня.
   Тиждень соціально-психологічного супроводу став важливою подією для всієї шкільної спільноти. Всі заходи та активності сприяли підвищенню свідомості щодо психологічного здоров'я та надали корисні навички для підтримки емоційного благополуччя.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (29.04.2024)
Переглядів: 52 | Рейтинг: 0.0/0