Звітують юні краєзнавці

31 жовтня учнівську молодь Глибоцького району зібрав традиційний ХХІV форум юних краєзнавців «До оберегів відродження», що проходить в межах Всеукраїнського руху «Моя земля – земля моїх батьків» та Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - України». Цей захід це звіт краєзнавчої роботи навчальних закладів за рік, упродовж якого юні краєзнавці вивчали, досліджували та описували цікаві та актуальні теми з історії, географії, екології, археології, фольклору і етнографії рідного краю, конкретного населеного пункту.

Молодійську школу представили в секції «Етнографічне краєзнавство» учениці 11 -А класу Кішпан Анастасія та  Факас Ірина з пошуково – дослідницькою роботою «Мотиви української вишивки та її асиміляція в нашому регіоні». Змістовним та яскравим був звіт гуртківців «Вишиванка», які під керівництвом Радової О.І. окрім наукової роботи представили вишиту карту України, на якій показали техніки, орнаменти, та кольорові гами різних регіонів України.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (09.11.2016)
Переглядів: 471 | Рейтинг: 5.0/1