Знайомтеся - інспектор СОБ Молодійського ліцею

З серпня 2024 року в Молодійському ліцеї працює офіцер Служби освітньої безпеки (СОБ) Усенко Ольга Вікторівна, яка виконуватиме три основні функції в освітньому процесі ліцею: охорона порядку, наставництво та просвітницька робота.

Поліцейська служби освітньої безпеки буде відповідати за безпеку учасників навчального процесу, взаємодіятиме з екстреними службами, попереджатиме правопорушення та контролюватиме режим доступу до закладу. Крім того, разом із педагогічним колективом, вона буде проводити роз'яснювальні бесіди з учнями щодо запобігання вживанню алкоголю, тютюну, наркотиків, а також щодо протидії булінгу та підтримки кібергігієни. Роль офіцера СОБ не обмежуватиметься тільки правоохоронною діяльністю – вона буде мотивувати учнів до активного способу життя та навчати їх, як діяти в ситуаціях, що становлять загрозу.

Молодійський ліцей щиро вітає Усенко Ольгу Вікторівну в нашій команді та з нетерпінням очікує на плідну і результативну співпрацю. Ми впевнені, що її досвід та професіоналізм сприятимуть підвищенню безпеки і комфорту всіх учасників освітнього процесу, а також допоможуть створити ще більш сприятливе середовище для навчання та розвитку наших учнів.